Шкідливі продукти треба прирівняти до сигарет
Одним із способів такої регуляції може стати наочне зображення, яке розповідає про збиток для здоров'я того чи іншого продукту. Крім того, експерти цих організацій закликають уряди різних країн ввести обов'язкові правила для всіх виробників продуктів і напоїв. Ці правила можуть стосуватися зниження вмісту солі, цукру і насичених жирів у продуктах харчування, а також поліпшення якості поставлених в школи і лікарні продуктів.
Також штучні транс-жири повинні бути заборонені до використання в продуктах і напоях протягом найближчих п'яти років. Необхідно також регулювання реклами нездорової їжі, особливо в дитячих програмах, перегляд цінової політики щодо нездорової їжі, введення податку на подібні продукти тощо.
Представник Міжнародної федерації з захисту прав споживачів Люк Апчерч зазначив, що вони вимагають від урядів такого ж підходу до регулювання харчової промисловості, який застосовується в тютюновій індустрії. "Ми хочемо уникнути ситуації, яка була в 1960 –х роках, коли тютюнові компанії стверджували, що сигарети не шкідливі для здоров'я, а через 30-40 років мільйони людей померли (від куріння)", - пояснює Люк Апчерч. "Якщо ми не вживатиме заходів зараз, то і надалі будемо стикатися з відсутністю гнучкості в цьому питанні", - додав він.
Нові правила повинні бути прийняті на найвищому рівні. Мається на увазі, що уряди повинні не тільки взяти рекомендації до відома, але й втілити їх в життя і строго їм слідувати.
- Технічний регламент на косметичні засобиТехнічний регламент на косметичні засобиТехнічний регламент на косметичні засоби