Кошик
11 відгуків
+380 (97) 032-74-22
Реклама дієтичних добавок та косметичних засобів
Контакти
Патентно-сертифікаційне агентство "Бренд-ЮА" (Brand-ua)
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38097032-74-22ТУ, сертифікація, БАДи, патенти
+38044360-65-20
+38096267-13-90Сертифікація, висновки, ТУ
+38095478-78-24Торгові марки, патенти, штрих-коди
+38066660-59-12Сертифікація, висновки, ТУ
Дмитро Руденко
УкраїнаКиїввул.Німецька (раніше вул.Тельмана) 1/32, оф.9 (перехрестя вул.Предславинської та Німецької)
Мапа

Реклама дієтичних добавок та косметичних засобів

Реклама дієтичних добавок та косметичних засобів

Держпродспоживслужба визнала рекламу деяких дієтичних добавок та косметичних засобів недобросовісною.

На підставі листа засобу масової інформації Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів дослідила питання розповсюдження брошури «Страничка здоровья», що містить рекламу дієтичних добавок та косметичних засобів «Оковирин», «Мужская сила», «Кедровый эффект», «Диабетнорм», «Кардионил», «Ухонорм», «Остеолайф», «Алкостопин» та «Кракатао».

За результатами перевірки встановлено, що реклама вищезазначених дієтичних добавок та косметичних засобів містить: зображення фізичних осіб та використання їх ім'я без письмової згоди цих осіб; посилання на те, що добавки та засоби мають лікувальні властивості; вислови щодо лікувальної дії, втамування болю, листи подяки, що пов’язані з лікуванням та полегшенням умов перебігу захворювань.

Інформація в рекламі подана таким чином, що вводить в оману споживачів внаслідок недостовірності та перебільшення лікувальних властивостей добавок та засобів, що може завдати шкоди здоров’ю громадян через неправильне їх застосування.

З огляду на зазначене, Держпродспоживслужба прийняла рішення про визнання реклами вищезазначених дієтичних добавок та косметичних засобів недобросовісною та про зупинення її розповсюдження.

Вказане рішення надіслано виробнику вищевказаної продукції для врахування у роботі та повідомлення суб’єктів господарювання, що здійснюють оптову та роздрібну закупівлю такої продукції.

Джерело: http://www.consumer.gov.ua 

facebook twitter